top of page

IT Support Specialist (Brno/Břeclav)

MÍSTO VÝKONU: BRNO nebo BŘECLAV

Získejte a rozšiřte své zkušenosti s moderními IT technologiemi při práci v nadnárodním koncernu Deufol. Jsme IT oddělení sídlící v Brně a Břeclavi, poskytující služby převážně našim kolegům z Deufolu a jejich zákazníkům. Vyvíjíme aplikace, provozujeme vlastní datacentrum a poskytujeme kvalitní IT podporu. V současnosti hledáme nového kolegu na pozici specialisty IT podpory. Pokud umíš dobře německy a zajímá tě IT, tak ať jsi čerstvý absolvent nebo už máš zkušenosti z IT či zákaznické podpory, tak jsi pro nás ten pravý.

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN?

V případě, že někdo z našich 2.500 kolegů či jejich zákazníků bude potřebovat pomoc s některým ze SW nebo HW, který jim jako IT poskytujeme, ozve se v 95% emailem a 5% telefonicky přímo tobě nebo kolegům na supportu. Tvým úkolem bude posoudit o jaký problém se jedná, správně jej evidovat v helpdeskovém systému a pak jej případně rovnou řešit, nebo předat kolegům z ostatních týmů v rámci IT. Budeš komunikovat s kolegy převážně z Německa, ale třeba také Rakouska, Belgie, ale samozřejmě také Česka. Když budeš mít chuť a prostor můžeš se podílet i na různých projektech, třeba vývoji logistických systémů, standardizaci infrastruktury, analýzách, optimalizaci procesů apod.

CO OD VÁS BUDEME POTŘEBOVAT?

Perfektní znalost němčiny je základem, většina našich kolegů je právě z Německa. Angličtina je samozřejmě taky fajn – máme i anglicky mluvící kolegy, ale není podmínkou. Chuť pomáhat se na supportu také hodí. Všeobecná technická znalost IT, uživatelská znalost Windows, Office a také třeba znalost prostředí Citrixu apod. pro tebe budou velkou výhodou. Každopádně vzhledem k tomu, že si spoustu SW vyvíjíme sami, tak důležitější bude ochota se učit novým věcem. Protože budeš v podstatě organizovat práce na jednotlivých ticketech, je nezbytné být svědomitý a odpovědný.

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

Práci na plný nebo částečný úvazek v silné a stabilní společnosti. Neformální prostředí fajn kolektivu rozprostřeného v ČR, Německu a Maďarsku. Můžeš si vybrat, jestli budeš pracovat v Brně nebo v Břeclavi. 25 dnů dovolené + 3 sick days, stravenky. Home office je po zaškolení také bez problémů možný. Pro každého připravujeme dle jeho pozice a preferencí i externí školení, jazykové kurzy máme přímo na pracovišti.

ZAUJALA VÁS NĚKTERÁ Z NABÍZENÝCH PRACOVNÍCH POZIC?

kontaktujte naši personalistku:jana.rozehnalova@deufol.com

bottom of page