O SPOLEČNOSTI

 

Rychlé odkazy

KDO JSME

Jsme globální poskytovatel všestranných obalových řešení. V České republice se zabýváme odvětvím průmyslového balení, logistikou a vývojem IT systémů pro efektivní fungování dodavatelského řetězce. Ve spolupráci s pobočkami Deufol v Belgii a Itálii zajišťujeme také automatizované a propagační balení (více si můžete přečíst zde). 

Pro naše klienty navrhujeme a realizujeme obalová řešení, která vyhovují těm nejnáročnějším kritériím. Díky letitým zkušenostem nabízíme jedinečný mix zákaznických služeb a know-how, který vyřeší vaše obalové, přepravní i skladovací potřeby - spolehlivě, v okamžiku, kdy je potřeba a za příznivou cenu.

JSME SOUČÁSTÍ GLOBÁLNÍHO KONCERNU DEUFOL

11 

zemí

93

poboček

7x 

v ČR

3100 

zaměstnanců

NÁŠ PŘÍBĚH

1979

Detlef W. Hübner,
vnuk zakladatele firmy přebírá

Dönne & Hellwig GmbH.

1999

D.Logistics AG
vstupuje na akciový trh ve Frankfurtu.

2010

2012

DEUFOL Group je vytvořena z několika podniků zabývajících se obalovými službami a logistikou.

Měníme naši firemní strukturu a obchodujeme pod názvem
DEUFOL SE (Societas Europaea)

2015

Definujeme VIZI 2020.

ZAMĚŘUJEME SE NA IT ŘEŠENÍ pro optimalizaci dodavatelského řetězce.

ZJISTIT VÍCE

 

JAK PRACUJEME

 PORADENSTVÍ

 

Začneme konzultací. Chceme zjistit vaše potřeby a požadavky.  Teprve na jejich základě pro vás můžeme navrhnout řešení na míru - ať už v oblasti obalových služeb, nebo vnitropodnikových IT systémů. 

NÁVRHY OBALŮ

 

Podle specifikace produktu navrhnou naši konstruktéři obal na míru. Pro tyto účely máme vlastní software BOX CAD. Než obal vyrobíme, dostanete 3D náhledy vč. podrobných informací o konstrukčním materiálu a způsobu nakládky. 

Návrhy průmyslových obalů
VÝROBA a BALENÍ

 

Na základě konstruktérských podkladů vyrobíme obal včetně signace a vypálení HT označení. Podle potřeb produkt zabalíme v našich prostorách, nebo přímo u vás.

exportní balení
PŘEPRAVA a 
USKLADNĚNÍ

 

Zajistíme přepravu zabaleného výrobku do celého světa. Expedujeme prostřednictvím kamionové, železniční, letecké i námořní dopravy. Váše produkty můžeme také uskladnit v našich prostorách.

Exportní balení, logistické služby

NAŠE HODNOTY

STAVÍME NA PŘÁNÍCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Jsme spolehlivým a flexibilním partnerem. Požadovaný výrobek dodáváme ve správný čas a správné kvalitě, na správné místo. K našim zákazníkům jsme vždy loajální.

Ceníme si diverzity a schopností našich zaměstnanců. Bereme na sebe spoluzodpovědnost za zajištění udržitelné společnosti.

Naše IT oddělení vyvíjí optimální systémy pro efektivní a transparentní fungování dodavatelského

 řetězce. 

Snažíme se o vyšší synchronizaci všech procesů uvnitř firmy. Usilujeme o digitalizaci, štíhlou výrobu a eliminací plýtvání. I díky tomu nabízíme spolehlivá a cenově dostupná řešení.

 

WE FOCUS ON PACKAGING + SUPPLY CHAIN LIMITS AND REMOVE THEM

© 2017 Deufol Česká republika s.r.o.

  • White LinkedIn Icon

Vídeňská 188 / 119d, 619 00  Brno, Česká republika

IČ: 26222574, DIČ: CZ26222574 

Zápis v OR: KS v Brně, oddíl B vložka 3360

  • White Facebook Icon