top of page

OBALOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

nevím
nevím
nevím
nevím

VYSOUŠECÍ MATERIÁL

Vysoušedla v podobě sáčků vložených do přepravovaného nákladu zamezují vzdušné vlhkosti, aby se srážela na přepravovaných produktech.
Jsou určena k ochraně výrobků uzavřených v hermetickém bariérovém obalu a snižují pod kritickou hodnotu relativní vlhkost, což chrání
Vaše zboží před znehodnocením korozí, zvlhnutím, zplesnivěním apod.

Doporučujeme převážně při lodní nebo železniční přepravě a dlouhodobém skladování výrobků vyžadujících suché prostředí.

INDIKÁTOR VLHKOSTI

Spolehlivá a prokazatelná kontrola vzdušné vlhkosti. Součástí balení jsou v součinnosti s vysoušedly také měřidla pro stanovení vzdušné vlhkosti uvnitř přepravního obalu. Rychlé a jasné rozpoznání stavu relativní vlhkosti díky procentuálním hodnotám ukazatele.

INDIKÁTOR PŘEKLOPENÍ

Indikátory překlopení slouží k monitorování zboží v průběhu přepravy. Překročí-li hodnota v průběhu přepravy "limitní stav" indikátor přepravy se zbarví a kontroluje tak jednoduchým způsobem, zda podle vašich požadovaných podmínek na transport nebo uskladnění nebylo překročeno dovolené překlopení zásilky. Používáme indikátory, kterým důvěřují tisíce společností po celém světě a jsou nejvíce uznávané mezi přepravci zásilek. Nabízí nejvyšší kvalitu záznamu a zaručují tak bezpečné a pečlivé zacházení s nákladem.

INDIKÁTOR NÁRAZU

Indikátory nárazu slouží k zamezení škod vzniklých v důsledku hrubého zacházení. Jejich použitím se výrazně eliminuje neopatrné nebo hrubé zacházení se zabaleným výrobkem. Přítomnost indikátorů prokazatelně informuje o existenci nesprávného způsobu manipulace.
Dojde-li k nárazu větší silou než je mezní nastavení indikátoru, dojde automaticky k jeho aktivaci. Indikátory jsou jednorázové a indikaci nárazu nelze odstranit.

Kontaktuj nás
bottom of page